Pipex ile Teklif ve CRM Yönetimi
Plasiyer Yönetim
Hedef Belirleme
Dijital Pazarlama
Raporlama

360° Pazarlama ile Kontrol Artık Sizde !

Artık pazarlama stratejilerinizi 360 derece kontrol edebilirsiniz! 360° pazarlama, markanızın dijital ve geleneksel pazarlama çabalarını kapsamlı bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Sosyal medya, dijital reklamcılık, içerik pazarlaması, etkinlikler ve daha fazlası gibi birçok kanalı bir araya getirerek, müşterilerinizle her dokunuşta etkileşim kurabilirsiniz.

Pazaralama Süreci

Pipex ile müşteri ve fırsatlar için hızlıca teklif oluşturabilirsiniz.

Fırsat Yönetimi

Fırsat müşteri yönetimi, işletmelerin potansiyel müşterilerle etkili bir şekilde iletişim kurmasını ve ilişkilerini güçlendirmesini sağlayan kritik bir süreçtir. Bu süreçte, müşterilerin ihtiyaçları ve tercihleri dikkate alınarak kişiselleştirilmiş iletişim stratejileri oluşturulur.

Müşteri Yönetimi

Tekliflerin hazırlanması ve sunulması aşamasında, müşteriye özel gereksinimler ve bütçe doğrultusunda esneklik sağlanır. Müşteri teklif yönetimi, müşteri memnuniyetini artırır, satış dönüşümlerini iyileştirir ve uzun vadeli müşteri ilişkilerinin oluşmasına katkıda bulunur.

Hedef Belirleme

Satış danışmanlarına satış hedefi belirlemek, hem bireysel performanslarını izlemelerine hem de şirketin genel hedeflerine katkıda bulunmalarına yardımcı olur.

Görev ve Ziyaret Takibi

Personel performansını artırmak ve müşteri ilişkilerini güçlendirmek için kullanılan önemli bir araçtır. Bu takip sistemi, personelin belirlenen görevleri tamamlamasını sağlar ve müşteri ziyaretleri gibi önemli etkinliklerin planlanmasını ve izlenmesini kolaylaştırır.

Takvim Yönetimi

Tekliflerinizi ve ziyaretlerinizi takvim üzerinden takip etmek, işletmenizin organizasyonunu güçlendirmenin etkili bir yoludur. Bu sistem, belirlenen tarihlerde yapılacak ziyaretleri ve sunulacak teklifleri net bir şekilde planlamanıza ve yönetmenize olanak tanır.